Beltéri Páncélozott 30Meters FC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,FC hogy FC

Beltéri Páncélozott 30Meters FC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,FC hogy FC

HUF 10797.30

Megújítva

A raktárban.


Optikai Patch Kábel,FC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű,
Singlemode 9/125, Simplex,30 Meters
Fém páncél, erős szakítószilárdságú!
Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.
Műszaki Adatok :
Paraméter
Egység
FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel
ST, MU
MT-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
A UPC
APC
PC
PC
A UPC
PC
PC
A UPC
PC
PC
APC
Beiktatási(tipikus)
d B
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.3
Vissza veszteség
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Működési hullámhossz
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Rezgés
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Működési hőmérséklet
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Tárolási hőmérséklet
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kábel átmérő
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Rendelési információk :
Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus : APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása
Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,
MEGJEGYZÉS :
A tétel kerülnének ki a HK;
Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap :
USA-ban/Fő Európai10~15working nap
Más országok15~25working nap
Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.
Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.
Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !
Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő
Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.
Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó,optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés.A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőségű,
Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

Márka Név: EB-LINK
Modell Száma: EBSSAFCFC030
Állapot: Új
Kábel hossza: 30meters
Egy Csatlakozó: FC
Csatlakozó B: FC
kábel típusa: Simplex
Core gladding átmérő: 9/125
Rost Típus: OS1
szín: Kék
Rost átmérő: 3.0 mm
Testre: Támogatás

A legjobb ajánlatok

10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó Megújítva
10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány824960 MHzNyereség4d BV S W RBemeneti Impedancia50ΩSugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt50 WPolarizációsFüggőlegesMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaSMAférfiNettó Tömeg0,05 kgHossza21cmÁtmérő1,5 cmRadome SzínFeketeRadome AnyagABS1...

HUF 7830.00
Gigabit optikai modul PT7620-51-4 w - 40 km NEO új-repülni 34060340 c51 + 1,25 G Megújítva
Gigabit optikai modul PT7620-51-4 w - 40 km NEO új-repülni 34060340 c51 + 1,25 G

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 9720.00
1DB 3G GSM antenna 3.5 dbi a CRC9 csatlakozó HUAWEI MODEM E156 E156G E160 E160E magas minőségű bnc teleszkópos antenna Megújítva
1DB 3G GSM antenna 3.5 dbi a CRC9 csatlakozó HUAWEI MODEM E156 E156G E160 E160E magas minőségű bnc teleszkópos antenna

3 G GSM antenna 3.5 dbi a CRC9 csatlakozó HUAWEI MODEM E156 E156 G E160 E160 E magas minőségű bnc teleszkópos antenna Műszaki adatok : 1.Frekvencia 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWRMűködik a 3 G USB modemE156 E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169 E176 E176 G E1550 E1762 E1820 UMG181 UMG1691 K3520 E600 E612 E618 E620 E621 E630 E660 A E660Ez csak tájékoztató jellegű, kérjük, ellenőrizze a készülék felület a vásárlás előtt.Ha kell, a többi csatlakozó típusa a felületen,akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba,örülünk, hogy testre neked!

HUF 1182.60
Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM-125M 2.67 G 120KM SM ESFP Megújítva
Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM-125M 2.67 G 120KM SM ESFP

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 12150.00
2 darab/tétel 2-3dbi 433MHZ gumi antenna SMA Male Csatlakozó egyenes összekötő 11cm Hosszú Megújítva
2 darab/tétel 2-3dbi 433MHZ gumi antenna SMA Male Csatlakozó egyenes összekötő 11cm Hosszú

23dbi 433 MHZ gumi antenna SMA male csatlakozó egyenes csatlakozó Leírás : Frekvencia Tartomány 433 MHZ Impedancia 50 V Nyereség 23dbi Polarizáció Vertikális Sugárzás Omni Maximális Bemeneti Teljesítményw 5 W csatlakozó ;SMA férfi Hossz : 11cmAlkalmazás : széles körben használt vezeték nélküli adó&vezeték nélküli vevő .például az automatikmérőóraleolvasó(vezeték nélküli Mérőóraleolvasó Terminál), WLAN.812 W LED Driver Vízálló Tápegység dc 24 vac~43 V 300m A ingyenes szállítási sok10 darab / tételHorn hangszóró,Kürt Állvány Erősítő,iphone 4, hangszóró,4 G Nincs külső erő + Környezetvédelmi ingyenes szállítási sok10 darab / tételMr16 3 Wos EnergiaMegtakarítás Power Led Beépíthető Meleg Fehér Izzó Lámpa 12 V ingyenes szállítási sok10 darab / tételMini Kapacitív Behúzható Pálca Touch Pen i Phone 4 S 4 G 3 GS i Pod Touch ingyenes szállítási sok10 darab / tétel1 pár Safty Hátsó Led Lámpa kerékpár kiegészítők a Sárga szín az Új ingyenes szállítási sok10 darab / tételLEDes elemlámpa mini zseblámpa a kulcstartó+usb Töltő új ingyenes szállítási sok10 darab / tételIngyenes szállítás Tápegység adapter EU adapter USBhálózati adapter 5v 0.5 Egy mp3 / mp4 / ipod / mobil sok10 darab / tételFekete, 10 az 1ben USB Töltő digitális fényképezőgép, PDA, Mobiltelefon, MP3 ingyenes szállítási sok10 darab / tétel23dbi 824960 Mhz 17101990 Mhz GSM antennával SMA dugó férfi csatlakozó Légi szállítás Ingyenes sok10 darab / tétel3 méter Kábel, SMA Férfi Egyenesen GPS Navigációs Antenna az ingyenes szállítási sok10 darab / tételTV Plug 10d Bi Digitális Felvevős Antenna Antenna a DVBTV, HDTV ingyenes szállítási sok10 darab / tételGSMAntenna 9001800 Mhz 3dbi N férfi plug egyenesen a Mágneses alap Sonka rádió ingyenes szállítási darab

HUF 1042.20
LC-MPO Gigabit OM3 multimódusú szálak 1 8 Megújítva
LC-MPO Gigabit OM3 multimódusú szálak 1 8

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 24840.00
2 db NYRT 1x8, Kazetta Kártya Behelyezése típus Bemeneti SC/APC Kimeneti SC/UPC Megújítva
2 db NYRT 1x8, Kazetta Kártya Behelyezése típus Bemeneti SC/APC Kimeneti SC/UPC

Jellemzők : Alacsony beiktatásiMagas hozam veszteség Jó egységességKülönböző split arányOlvasztott rost splitterAlacsony PDLKörnyezetvédelmi stabilAlkalmazások : Nagy sebességű kommunikációs rendszerekOptikai műszerekRendszer ellenőrző jelCATV Rendszerek & Optikai ÉrzékelőkHelyi HálózatParaméterek : Típ×21×41×81×161×321×64Működési Hullámhossz (nm)1260~1650Rost típusG652,G655,vagy a személyre szabott G657Beiktatási csillapítás(d B)4.07.310.513.716.921.0Vissza Veszteség(d B) (S / P)50 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 55Polarizáció Függő Veszteség (d B)0.20.20.30.30.30.4Irányított (d B)555555555555HullámhosszFüggő Veszteség (d B)0.30.30.30.50.50.5· Hőmérséklet Stabilitás(40~85 °C)(d B)0.50.50.50.50.50.5Működési Hőmérséklet(°C)40~85Tárolási Hőmérséklet(°C)40~85A beszúrási a connnector add 0.2 d B.

HUF 7236.00
Alkalmas Yaesu FT-1907R 5 / 10 / 25 / 55W negyedik fokozat átviteli teljesítmény magas Költség-hatékony autórádió yaesu adó Megújítva Kiváló ár
Alkalmas Yaesu FT-1907R 5 / 10 / 25 / 55W negyedik fokozat átviteli teljesítmény magas Költség-hatékony autórádió yaesu adó

FT1907 R FM walkietalkie kicsi, masszív, magas mechanikai szilárdság, kiváló vétel, valamint biztosítani 55 W továbbítja az erőt, tiszta hangminőséget, a tökéletes vevő vagy küldjön üzenetet!Berendezések Modell : FT1907 R CHNEszköz Neve : FM Autó Állomás (amatőr üzlet)Frekvencia tartomány : 400470 MHzÁtviteli teljesítmény : ≤55 WElfoglalt sávszélesség : ≤ 16k HzHamis kibocsátási határérték : ≤ 7.5 µWJellemzők 200 rendszeres tároló csatornák (az alfanumeriktag (legfeljebb 6 karakter))8 csatorna kiosztás tárolókban (a név minden egyes tárolókban különkülön)55 W RF kimeneti teljesítmény4 fájlokat elektromosan állítható : ALACSONY 1 (5 W) ALACSONY 2 (10 W)ALACSONY 3 (25 W) MAGAS (55 W)Nagy volumenű 3 W audio kimeneti teljesítmény, beépített hangszóróCTCSS (50 audio), valamint a DCS (104 kódok) kódolás / dekódolás külön audio, illetve DCSegyetlen kódolásiRF ZajzárAutomatikusan relé különböző frekvenciájúFüggetlen működési frekvencia memória ("Adóvevő")Audio scan keresésEPCS (Enhanced Lapozás, illetve kódolt Zajzár) műveletCTCSS / DCS / EPCS csengőhangok műveletDCS kódolás fázis inverziósKülön audio műveletekDTMF automatiktárcsázás (10 csatorna) műveletDC feszültség jelzés funkcióTiszta tárolási mód jelszó funkcióSzkennelési Tulajdonságok : Kiemelt Memory Scan, Programozható Memory Scan, VFO Letapogatás, Elsődleges Csatorna keresés (Dual Monitor), Könyvtár Linkre VizsgálatYaesu Vezetékek Gyors Hozzáférés (Wide Area Internet Relay Plus)Programozható gomb feladatok (4)RF Zajzár (csak akkor, ha a jel meghaladja az előre beállított szint)Intelligens keresés műveletAdásidő (TOT)Automatikkikapcsolás (APO)Foglalt Csatorna Zárva (BCLO)Állítható működési frekvencia offset szintCsomag : 1...

HUF 78694.00 82836.00
Raritan KX II USB VUSB CIM KVM D2CIM-VUSB Interfész Modul Megújítva
Raritan KX II USB VUSB CIM KVM D2CIM-VUSB Interfész Modul

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 10100.70
Brocade 57-1000012-01 8G SW SFP Megújítva
Brocade 57-1000012-01 8G SW SFP

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 7560.00
2db 500mW Si4432 Vezeték nélküli Adó-vevő SNR652( 868MHz TTL Felület)+2db Antenna+2db USB Brigde igazgatóság Megújítva Kiváló ár
2db 500mW Si4432 Vezeték nélküli Adó-vevő SNR652( 868MHz TTL Felület)+2db Antenna+2db USB Brigde igazgatóság

2db 500m W Si4432 Vezeték nélküli Adóvevő SNR652( 868 MHz TTL Felület)+2db Antenna+2db USB Brigde igazgatóságSNR652 erősen integrált, közepes teljesítményű hálózati csomópont modul...

HUF 21092.00 25110.00
XENPAK, a 10GBASE-SR, BA, 850nm, multimódusú szálak (PPA OM3), Akár 300m, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C Megújítva
XENPAK, a 10GBASE-SR, BA, 850nm, multimódusú szálak (PPA OM3), Akár 300m, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C

XENPAK, a 10 GBASESR, BA, 850nm, multimódusú szálak (PPA OM3), Akár 300m, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0 C~+70 CJellemzők Kompatibilis XENPAK MSA Támogatja az IEEE 802.3 ae 10 GBASESR a 10.3125 Gbps Átviteli Távolság akár 300m(PPAk) Függőleges Üreg Felületén Kibocsátó Lézer a 850nm SC Duplex Optikai Csatlakozó HotPluggable 70PIN Csatlakozó a XAUI Elektromos Interfész irányítása keresztül MDIO 2vezetékes interfész Tápegység : +3,3 V, APS(+1.2 V) Diagnosztikai Optika Monitoring Hőmérséklet Tartomány : 0~ 70 °C ROHS6 KompatibilisAlkalmazások 10 GE Ethernet kapcsolók routerek 10 GE Corerouterek 10 GE Tárolás Egyéb 10 gbps Ethernet Átviteli RendszerAbsolute Maximum RatingsParaméterSzimbólumMinMaxEgységRef.Tárolási Környezeti HőmérsékletTartomány40+85°Cnem lecsapódóPowered esetben Hőmérséklet Tartomány0+70°Cnem lecsapódóAlkalmazkodó Tápegység (APS)Vapsense01.5VFeszültség @ PinAPS ÉrtelmeTápfeszültségTartomány @ 3.3 VVcc30.5re4.0VBármilyen stressz, túl a maximum ratings maradandó károsodást...

HUF 36450.00
XQF 10DB C Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió Megújítva
XQF 10DB C Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képC Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO Két RádióFülHook Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBOMagas minőségAVvízállóC alakú fül horogTeljesen új, gyáriCsomag tartalma Fülhallgató x 10 DB

HUF 26460.00
XQF 2 Pin Fejhallgató Akusztikus Levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató AV a Midland Hordozható Rádió GXT550/650 GXT1000 GXT1000VP4 GXT1050VP4 Megújítva
XQF 2 Pin Fejhallgató Akusztikus Levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató AV a Midland Hordozható Rádió GXT550/650 GXT1000 GXT1000VP4 GXT1050VP4

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a kép2 a PinFejhallgató AkusztikLevegő Cső Fülhallgató Fülhallgató AV a Midland Hordozható Rádió GXT550 / 650 GXT1000 GXT1000 VP4 GXT1050 VP41...

HUF 2910.60
10 db hosszú, rugalmas 44/430MHz NA771 vhf uhf dual band rádió adóvevőn bnc csatlakozó antenna Megújítva
10 db hosszú, rugalmas 44/430MHz NA771 vhf uhf dual band rádió adóvevőn bnc csatlakozó antenna

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány144 / 430 MHzNyereség2.15 d Bi / 3d BiV S W RBemeneti Impedancia50ΩSugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt10 WPolarizációsFüggőlegesMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaBNC férfiNettó Tömeg0,05 kgHossza38cmÁtmérő1,5 cmRadome SzínFeketeRadome AnyagTPEE1...

HUF 8910.00