1DB 3G GSM antenna 3.5 dbi a CRC9 csatlakozó HUAWEI MODEM E156 E156G E160 E160E magas minőségű bnc teleszkópos antenna

1DB 3G GSM antenna 3.5 dbi a CRC9 csatlakozó HUAWEI MODEM E156 E156G E160 E160E magas minőségű bnc teleszkópos antenna

HUF 1182.60

Megújítva

A raktárban.

3 G GSM antenna 3.5 dbi a CRC9 csatlakozó HUAWEI MODEM E156 E156 G E160 E160 E magas minőségű bnc teleszkópos antenna
Műszaki adatok :
1.Frekvencia 1880-1920/1990-2170 MHZ
2.VSWR
Működik a 3 G USB modem
E156 E156 G E160 E160 E E160 G E161 E169 E176 E176 G E1550 E1762 E1820 UMG181 UMG1691 K3520 E600 E612 E618 E620 E621 E630 E660 A E660
Ez csak tájékoztató jellegű, kérjük, ellenőrizze a készülék felület a vásárlás előtt.
Ha kell, a többi csatlakozó típusa a felületen,akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba,örülünk, hogy testre neked!

Márka Név: DexMRtiC
Modell Száma: 3G Antenna
Gyakorisága: 1880-1920/1990-2170MHZ
Csatlakozó : CRC9 Férfi Csatlakozó
is_customized : Yes
Impedancia : 50Ohm
Nyereség : 3.5 dBi
Hossza : 9CM
Directronal: Omni-Directronal

A legjobb ajánlatok

XQF 10DB C Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió Megújítva
XQF 10DB C Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képC Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO Két RádióFülHook Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBOMagas minőségAVvízállóC alakú fül horogTeljesen új, gyáriCsomag tartalma Fülhallgató x 10 DB

HUF 26460.00
10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó Megújítva
10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány824960 MHzNyereség4d BV S W RBemeneti Impedancia50ΩSugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt50 WPolarizációsFüggőlegesMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaSMAférfiNettó Tömeg0,05 kgHossza21cmÁtmérő1,5 cmRadome SzínFeketeRadome AnyagABS1...

HUF 7830.00
2 db NYRT 1x8, Kazetta Kártya Behelyezése típus Bemeneti SC/APC Kimeneti SC/UPC Megújítva
2 db NYRT 1x8, Kazetta Kártya Behelyezése típus Bemeneti SC/APC Kimeneti SC/UPC

Jellemzők : Alacsony beiktatásiMagas hozam veszteség Jó egységességKülönböző split arányOlvasztott rost splitterAlacsony PDLKörnyezetvédelmi stabilAlkalmazások : Nagy sebességű kommunikációs rendszerekOptikai műszerekRendszer ellenőrző jelCATV Rendszerek & Optikai ÉrzékelőkHelyi HálózatParaméterek : Típ×21×41×81×161×321×64Működési Hullámhossz (nm)1260~1650Rost típusG652,G655,vagy a személyre szabott G657Beiktatási csillapítás(d B)4.07.310.513.716.921.0Vissza Veszteség(d B) (S / P)50 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 5550 / 55Polarizáció Függő Veszteség (d B)0.20.20.30.30.30.4Irányított (d B)555555555555HullámhosszFüggő Veszteség (d B)0.30.30.30.50.50.5· Hőmérséklet Stabilitás(40~85 °C)(d B)0.50.50.50.50.50.5Működési Hőmérséklet(°C)40~85Tárolási Hőmérséklet(°C)40~85A beszúrási a connnector add 0.2 d B.

HUF 7236.00
Antenna AL-800 SMA-Női Magas Nyereség Kenwood HYT BAOFENG/AL-800 SMA-Férfi számára BAOFENG UV-3R TYT Yaesu VX-3R Walkie Talkie Megújítva Kiváló ár
Antenna AL-800 SMA-Női Magas Nyereség Kenwood HYT BAOFENG/AL-800 SMA-Férfi számára BAOFENG UV-3R TYT Yaesu VX-3R Walkie Talkie

A Kínai Újév Ünnep Megjegyzés : Megállunk szállítmány 7 Feb hogy 25 Feb ezt az ünnepet, ha bármilyen igényt, kérjük, hogy a vásárlás előre is, köszönöm az értem...

HUF 2835.00 5670.00
Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM-125M 2.67 G 120KM SM ESFP Megújítva
Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM-125M 2.67 G 120KM SM ESFP

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 12150.00
Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola Fülhallgató Megújítva Kiváló ár
Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola Fülhallgató

Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola FülhallgatóJellemzők : Minden elem új...

HUF 4444.00 7794.90
Kína szállító 1310nm catv optikai adó 10mw Megújítva
Kína szállító 1310nm catv optikai adó 10mw

Kína szállító 1310nm catv optikai adó 10mw 1.Modell Száma : OPT3010 2 Ga As Aktív Eszköz,amelynek célja A FTTH(Fiber, Hogy Az Otthoni Hálózat) 3 Tápfeszültség : +9 V(DC) 4 Frekvencia tartomány 40860 MHz...

HUF 39150.00
TK378 uhf 400-470mhz walkie talkie antenna tnc férfi antenna Megújítva
TK378 uhf 400-470mhz walkie talkie antenna tnc férfi antenna

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia TartományUHF 400470 MHz Nyereség2.15 d BiV S W RBemeneti Impedancia50Ω SugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt10 WPolarizációsFüggőlegesMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaTNC férfiNettó Tömeg0,05 kgHossza17cmÁtmérő1,5 cmRadome SzínFeketeRadome AnyagTPEE1...

HUF 1620.00
Raritan KX II USB VUSB CIM KVM D2CIM-VUSB Interfész Modul Megújítva
Raritan KX II USB VUSB CIM KVM D2CIM-VUSB Interfész Modul

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 10100.70
10 db értékesítési GSM 900MHz Jelerősítő Beltéri Antenna Ostor Omni directional gsm Antenna N-férfi csatlakozó Megújítva
10 db értékesítési GSM 900MHz Jelerősítő Beltéri Antenna Ostor Omni directional gsm Antenna N-férfi csatlakozó

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány824960 MHzNyereség4d BV S W RBemeneti Impedancia50ΩSugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt50 WPolarizációsFüggőlegesMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaN férfiNettó Tömeg0,07 kgHossza22cmÁtmérő2 cmRadome SzínFeketeRadome AnyagABS1...

HUF 10530.00
433 mhz-es antenna vezeték nélküli adó-vevő modul, valamint az adatátviteli antenna hegesztés antenna jelerősítő ÚJ Nagykereskedelmi Megújítva
433 mhz-es antenna vezeték nélküli adó-vevő modul, valamint az adatátviteli antenna hegesztés antenna jelerősítő ÚJ Nagykereskedelmi

433 mhzes antenna vezeték nélküli adóvevő modul, valamint az adatátviteli antenna hegesztés antenna jelerősítő ÚJ Nagykereskedelmi

HUF 588.60
Ericsson RDH 102 65/2 R1A 10G CPRI 1.4 km FTLX1370W3BTL-E7 Finisar Osztály 1 21 CFR1040.10 LN50 6/07 CD4 US408JF Megújítva
Ericsson RDH 102 65/2 R1A 10G CPRI 1.4 km FTLX1370W3BTL-E7 Finisar Osztály 1 21 CFR1040.10 LN50 6/07 CD4 US408JF

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás...

HUF 10260.00
4channel optikai CWDM,mux pedig Demux CWDM 4 CSATORNA csatorna 1470nm 1490nm+1310/1550nm FC/APC Megújítva
4channel optikai CWDM,mux pedig Demux CWDM 4 CSATORNA csatorna 1470nm 1490nm+1310/1550nm FC/APC

4 csatornás optikai CWDM,mux pedig demuxMűszaki adatok4 csatornás CWDM : 1.Széles át zenekar2.Nagy csatorna elszigeteltség3.Magas stabilitás, a megbízhatóság4.Epoxi ingyenes optikai elérési útAlkalmazások, Funkciók Line monitoring WDM Távközlési hálózat Mobil Alkalmazás Üvegszálas optikai erősítő Alacsony behelyezés los Széles át zenekar Nagy csatorna elszigeteltség, Magas stabilitás, a megbízhatóság Epoxi ingyenes optikai elérési útTeljesítmény Adatok : Paraméter MUX DEMUX Működési Hullámhossz (nm) 1260, hogy 1610 Center Hullámhossz Pontosság (nm) ± 0.5 csatornaosztás (GHz) 20nm Csatorna Passband (@0.5re d Bes sávszélesség) Min.(nm) >15 beiktatási csillapítás (d B) Csatorna Egységesség (d B) Csatorna Tovagyűrűző (d B) Elkülönítés (d B) Szomszédos N / A >30 a Nem szomszédos N / A >40 beiktatási Hőmérséklet Érzékenység (d B / °C ) Hullámhossz Hőmérséklet Változó (nm / °C ) Polarizáció Függő Veszteség (d B) Polarizáció Mód Diszperziós (ps) Irányított (d B) >50 Vissza Veszteség (d B) >45 Maximális Teljesítmény Kezelése (m W) 300 Üzemi Hőmérséklet (°C) 0 ~+65 Tárolási Hőmérséklet (°C) 40 ~+85 Csomag Méret (mm) L110 x x w95 alatt H7.5Rendelési Információk CWDM Csatorna Konfiguráció 1...

HUF 50760.00
XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató Megújítva
XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képFülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV5 R BF888s Fülhallgató FülhallgatóElemek LeírásaAz összes elem új Mind a jobb, mind a bal fül lehet viselni, kényelmesen...

HUF 14850.00
2,4 Ghz-es WiFi Antenna 25dbi RP-SMA male WLAN-2.4 g Yagi antenna 145cm kábel Jelerősítő erősítő Megújítva
2,4 Ghz-es WiFi Antenna 25dbi RP-SMA male WLAN-2.4 g Yagi antenna 145cm kábel Jelerősítő erősítő

Magas minőségű, 2,4 Ghzes Tartományban WIFI antenna 25dbi a RPSMA male Csatlakozó, WLAN2.4 g Yagi antenna UHFMűszaki adatok : Frekvencia Tartomány : 2.4 GhzEsNyereség d Bi : 25(MAX)Polarizáció : FüggőlegesAntenna Hossz : 51 CMKábel Típ: RG58Kábel hossz : 145cmCsatlakozó : RPSMA Csatlakozó,női pinFigyelem : Kérjük, ellenőrizze a készülék csatlakozó győződjön meg róla, ez az antenna tud felelni rá.A Csomag Tartalmazza : 1 x 2.4 G yagi Antenna

HUF 3577.50
Beltéri Páncélozott 30Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC Megújítva
Beltéri Páncélozott 30Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC

Páncélos Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,30 MetersFém páncél, erős szakítószilárdságú!Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 10797.30