Beltéri Páncélozott 30Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC

Beltéri Páncélozott 30Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC

HUF 10797.30

Megújítva

A raktárban.


Páncélos Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű,
Singlemode 9/125, Simplex,30 Meters
Fém páncél, erős szakítószilárdságú!
Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.
Műszaki Adatok :
Paraméter
Egység
FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel
ST, MU
MT-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
A UPC
APC
PC
PC
A UPC
PC
PC
A UPC
PC
PC
APC
Beiktatási(tipikus)
d B
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.3
Legfeljebb 0.3
Vissza veszteség
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Működési hullámhossz
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Rezgés
d B
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Legfeljebb 0.2
Működési hőmérséklet
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Tárolási hőmérséklet
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kábel átmérő
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Rendelési információk :
Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus : APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása
Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,
MEGJEGYZÉS :
A tétel kerülnének ki a HK;
Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap :
USA-ban/Fő Európai10~15working nap
Más országok15~25working nap
Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.
Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.
Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !
Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő
Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.
Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó,optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés.A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőségű,
Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

Márka Név: EB-LINK
Modell Száma: EBSSALCFC030
Állapot: Új
Kábel hossza: 30meters
Egy Csatlakozó: LC
Csatlakozó B: FC
kábel típusa: Simplex
Core gladding átmérő: 9/125
Rost Típus: OS1
szín: Kék
Rost átmérő: 3.0 mm
Testre: Támogatás

A legjobb ajánlatok

10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó Megújítva
10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány824960 MHzNyereség4d BV S W RBemeneti Impedancia50ΩSugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt50 WPolarizációsFüggőlegesMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaSMAférfiNettó Tömeg0,05 kgHossza21cmÁtmérő1,5 cmRadome SzínFeketeRadome AnyagABS1...

HUF 7830.00
OMRON S8FS-C35024 24V 14.6 EGY 350W csere S8JC-Z35024C Megújítva
OMRON S8FS-C35024 24V 14.6 EGY 350W csere S8JC-Z35024C

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 12231.00
50 darab/tétel 10dBi SMA Dugó 4G 696-960MHz / 1710-2690MHz Antenna RG174 3M+ SMA-Y 2-es típusú X CRC9 Férfi RG316 Kábel 15cm Megújítva Kiváló ár
50 darab/tétel 10dBi SMA Dugó 4G 696-960MHz / 1710-2690MHz Antenna RG174 3M+ SMA-Y 2-es típusú X CRC9 Férfi RG316 Kábel 15cm

4 G 10dbi LTE Antenna 3g 4g lte Légi 698960 / 17002700 Mhz mágneses alap SMA Férfi RG174 3 M Világos Balek Antenna+ SMAY 2es típusú X CRC9 Férfi RG316 Kábel 15cmSzabvány : 1.Frekvencia : 698960 / 17102700 MHZ2.VSWR : 9.Kábel adapter : SMAY 2es típusú X CRC9 FérfiHa kell, a többi csatlakozó , mint TS9,MCX, és így tovább ,ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot,köszönöm.Csomag beleértve50 darab antenna + 50 darab kábel

HUF 60402.00 63579.60
XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató Megújítva
XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képFülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV5 R BF888s Fülhallgató FülhallgatóElemek LeírásaAz összes elem új Mind a jobb, mind a bal fül lehet viselni, kényelmesen...

HUF 14850.00
10 m 2 N Férfi SYWV-50-5 koaxiális kábel, jelerősítő kültéri antenna hosszabbító kábel Megújítva
10 m 2 N Férfi SYWV-50-5 koaxiális kábel, jelerősítő kültéri antenna hosszabbító kábel

Műszaki adatok Kábel típusaSYWV505 Kábel Hossza10 MCsatlakozó AN férfi Csatlakozó BNférfi SzínFeketeA csomag tartalma : 1x antenna hosszabbító kábel egy táska1...

HUF 7020.00
Antenna AL-800 SMA-Női Magas Nyereség Kenwood HYT BAOFENG/AL-800 SMA-Férfi számára BAOFENG UV-3R TYT Yaesu VX-3R Walkie Talkie Megújítva Kiváló ár
Antenna AL-800 SMA-Női Magas Nyereség Kenwood HYT BAOFENG/AL-800 SMA-Férfi számára BAOFENG UV-3R TYT Yaesu VX-3R Walkie Talkie

A Kínai Újév Ünnep Megjegyzés : Megállunk szállítmány 7 Feb hogy 25 Feb ezt az ünnepet, ha bármilyen igényt, kérjük, hogy a vásárlás előre is, köszönöm az értem Azt szeretném, ha a családi boldogság is! AL800 SMANői 144 / 430 MHz Nagy Nyereség Szuper Magas Minőségű Teleszkópos Antenna PRYME Kenwood HYT BAOFENG WLKIE TALKIELeírás : Minden elem új...

HUF 2835.00 5670.00
Gigabit optikai modul PT7620-51-4 w - 40 km NEO új-repülni 34060340 c51 + 1,25 G Megújítva
Gigabit optikai modul PT7620-51-4 w - 40 km NEO új-repülni 34060340 c51 + 1,25 G

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 9720.00
3G yagi kültéri antenna 25dBi 1880-1920/1990-2170MHZ RP-SMA vezeték nélküli router jel erősítése RG58 kábelre ÚJ antenna, usb-mod Megújítva
3G yagi kültéri antenna 25dBi 1880-1920/1990-2170MHZ RP-SMA vezeték nélküli router jel erősítése RG58 kábelre ÚJ antenna, usb-mod

3 G yagi kültéri antenna 25d Bi 18801920 / 19902170 MHZ RPSMA vezeték nélküli router jel erősítése RG58 kábelre ÚJ antenna usb modem​Leírás : Frekvencia Tartomány : 18801920 / 19902170 MHZVSWR : ≤1.5Nyereség : 25d BiPolarizáció Típ: FüggőlegesSugárzás : KétirányúNévleges Teljesítmény : 50 WBemeneti Impedancia : 50 OhmCsatlakozó Típusa : RPSMA male default / N Női vagy az ügyfél nevez kiKábel Típ: RG58(legjobb)100% cooperKábel Hossza : 0,25 MMéretek : 60.5 x 9.8 x1.6cmSúly : 210gSzerelés : konzol

HUF 6210.00
Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM-125M 2.67 G 120KM SM ESFP Megújítva
Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM-125M 2.67 G 120KM SM ESFP

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia...

HUF 12150.00
5 darab /tétel 6.6 ft SMA Kábel Férfi-SMA Antenna Hosszabbító Csatlakozó RG58 2M Megújítva Kiváló ár
5 darab /tétel 6.6 ft SMA Kábel Férfi-SMA Antenna Hosszabbító Csatlakozó RG58 2M

6.6 ft SMA Kábel FérfiSMA Antenna Hosszabbító Csatlakozó RG58 2 MLeírás : Ultra Alacsony Veszteség Hosszabbító Kábel antenna RG58u MILSPEC 96% os Árnyékolt Tiszta Réz Koaxiális Kábel Alacsony Veszteség RF Kapcsolatok Teljes hossz : 2 Méter(49.2 Ft) Csatlakozó Típusa : SMA Típusú női(Lyuk belsejében), SMA Male(Pin belül) Csomag Tartalma : 5 x RG58 Csatlakozó Kábel, Ha kell változtatni az adapter vagy a hossza ,kérjük, lépjen kapcsolatba velem megrendelés előtt...

HUF 5111.00 5381.10
Standard DEMO Board RF4432PRO,RF4432X1,RF4432,RF4431 Vezeték nélküli RF Modul Az Ingyenes Szállítás Megújítva Kiváló ár
Standard DEMO Board RF4432PRO,RF4432X1,RF4432,RF4431 Vezeték nélküli RF Modul Az Ingyenes Szállítás

Standard DEMO Board RF4432 PRO,RF4432 X1,RF4432,RF4431 Vezeték nélküli RF Modul Az Ingyenes Szállítási Felhasználók beállítani a paramétereket a RF modul, például a frekvencia / adóteljesítmény / adatok átviteli sebesség / működési mód keresztül a gombok segítségével,majd mérje meg a vezeték nélküli kommunikációs távolság...

HUF 13381.00 15930.00
Alkalmas Yaesu FT-1907R 5 / 10 / 25 / 55W negyedik fokozat átviteli teljesítmény magas Költség-hatékony autórádió yaesu adó Megújítva Kiváló ár
Alkalmas Yaesu FT-1907R 5 / 10 / 25 / 55W negyedik fokozat átviteli teljesítmény magas Költség-hatékony autórádió yaesu adó

FT1907 R FM walkietalkie kicsi, masszív, magas mechanikai szilárdság, kiváló vétel, valamint biztosítani 55 W továbbítja az erőt, tiszta hangminőséget, a tökéletes vevő vagy küldjön üzenetet!Berendezések Modell : FT1907 R CHNEszköz Neve : FM Autó Állomás (amatőr üzlet)Frekvencia tartomány : 400470 MHzÁtviteli teljesítmény : ≤55 WElfoglalt sávszélesség : ≤ 16k HzHamis kibocsátási határérték : ≤ 7.5 µWJellemzők 200 rendszeres tároló csatornák (az alfanumeriktag (legfeljebb 6 karakter))8 csatorna kiosztás tárolókban (a név minden egyes tárolókban különkülön)55 W RF kimeneti teljesítmény4 fájlokat elektromosan állítható : ALACSONY 1 (5 W) ALACSONY 2 (10 W)ALACSONY 3 (25 W) MAGAS (55 W)Nagy volumenű 3 W audio kimeneti teljesítmény, beépített hangszóróCTCSS (50 audio), valamint a DCS (104 kódok) kódolás / dekódolás külön audio, illetve DCSegyetlen kódolásiRF ZajzárAutomatikusan relé különböző frekvenciájúFüggetlen működési frekvencia memória ("Adóvevő")Audio scan keresésEPCS (Enhanced Lapozás, illetve kódolt Zajzár) műveletCTCSS / DCS / EPCS csengőhangok műveletDCS kódolás fázis inverziósKülön audio műveletekDTMF automatiktárcsázás (10 csatorna) műveletDC feszültség jelzés funkcióTiszta tárolási mód jelszó funkcióSzkennelési Tulajdonságok : Kiemelt Memory Scan, Programozható Memory Scan, VFO Letapogatás, Elsődleges Csatorna keresés (Dual Monitor), Könyvtár Linkre VizsgálatYaesu Vezetékek Gyors Hozzáférés (Wide Area Internet Relay Plus)Programozható gomb feladatok (4)RF Zajzár (csak akkor, ha a jel meghaladja az előre beállított szint)Intelligens keresés műveletAdásidő (TOT)Automatikkikapcsolás (APO)Foglalt Csatorna Zárva (BCLO)Állítható működési frekvencia offset szintCsomag : 1...

HUF 78694.00 82836.00
4channel optikai CWDM,mux pedig Demux CWDM 4 CSATORNA csatorna 1470nm 1490nm+1310/1550nm FC/APC Megújítva
4channel optikai CWDM,mux pedig Demux CWDM 4 CSATORNA csatorna 1470nm 1490nm+1310/1550nm FC/APC

4 csatornás optikai CWDM,mux pedig demuxMűszaki adatok4 csatornás CWDM : 1.Széles át zenekar2.Nagy csatorna elszigeteltség3.Magas stabilitás, a megbízhatóság4.Epoxi ingyenes optikai elérési útAlkalmazások, Funkciók Line monitoring WDM Távközlési hálózat Mobil Alkalmazás Üvegszálas optikai erősítő Alacsony behelyezés los Széles át zenekar Nagy csatorna elszigeteltség, Magas stabilitás, a megbízhatóság Epoxi ingyenes optikai elérési útTeljesítmény Adatok : Paraméter MUX DEMUX Működési Hullámhossz (nm) 1260, hogy 1610 Center Hullámhossz Pontosság (nm) ± 0.5 csatornaosztás (GHz) 20nm Csatorna Passband (@0.5re d Bes sávszélesség) Min.(nm) >15 beiktatási csillapítás (d B) Csatorna Egységesség (d B) Csatorna Tovagyűrűző (d B) Elkülönítés (d B) Szomszédos N / A >30 a Nem szomszédos N / A >40 beiktatási Hőmérséklet Érzékenység (d B / °C ) Hullámhossz Hőmérséklet Változó (nm / °C ) Polarizáció Függő Veszteség (d B) Polarizáció Mód Diszperziós (ps) Irányított (d B) >50 Vissza Veszteség (d B) >45 Maximális Teljesítmény Kezelése (m W) 300 Üzemi Hőmérséklet (°C) 0 ~+65 Tárolási Hőmérséklet (°C) 40 ~+85 Csomag Méret (mm) L110 x x w95 alatt H7.5Rendelési Információk CWDM Csatorna Konfiguráció 1...

HUF 50760.00
2x4 teljes exchange-1310/1550nm 5V Nem-Reteszelés 0.9 mm 1m FC/APC csatlakozó Multi-csatornás Mikro-Mechanichal Optikai Kapcsoló Megújítva
2x4 teljes exchange-1310/1550nm 5V Nem-Reteszelés 0.9 mm 1m FC/APC csatlakozó Multi-csatornás Mikro-Mechanichal Optikai Kapcsoló

2x4 teljes exchange1310 / 1550nm 5 V NemReteszelés 0.9 mm 1m FC / APC csatlakozó Multicsatornás MikroMechanichal Optikai KapcsolóJellemzőkPáratlan Alacsony KöltségAlacsony BeiktatásiNagy Csatorna ElszigeteltségRendkívül Stabil, MegbízhatóEpoxiIngyenes Optikai Elérési ÚtAlkalmazásokA fény jel felső / alsó útRendszer felügyeletEszköz, berendezésFény jel routingTeljesítmény ElőírásokTípusOSW2x4Hullámhossz Tartománynm1310 vagy 1490, vagy 1550(SM)1310 & 1490 & 1550 (MM)Beiktatásid BTyp : 1.2 Max : 1.5Typ : 1.0 Max : 1.5Vissza Veszteségd BMM≥30 SM≥50Áthallásd BMM≥35 SM≥55PDLd B≤0.05WDLd B≤0.25TDLd B≤0.25Ismételhetőségd BLegfeljebb±0.02TápegységV5.0ÉlettartamSzer≥10 7Váltás IdejemsLegfeljebb 8Átviteli Teljesítménym WLegfeljebb 500Működési HőmérsékletC20~+70Tárolási HőmérsékletC40~+85A fenti specifikáció, vagy az eszköz nélkül csatlakozó.Optikai ÚtvonalMűszaki adatokFeszültségAktuálisEllenállás5 V reteszelés4.5~5.536~44m A125Ω5 Vos nemreteszelés4.5~5.526~32m A175Ω3 V reteszelés2.7~3.354~66m A50Ω3 V nemreteszelés2.7~3.339~47m A70ΩRendelési InformációkTermékHullámhosszFeszültség TípusEllenőrzési ModellRost TípusRost ÁtmérőSzál HosszaCsatlakozó2x4 MechanikOptikai Kapcsoló85=850nm13=1310nm14=1490nm15=1550nm62=1625nm65=1650nm13 / 15=1310 / 1550nmX=Többiek3=3 V5=5 VL=ReteszelésN=Nemreteszelés5=50 / 1256=62.5 / 1259=9 / 125X=Többiek1=Puszta Rost2=900um Loose Cső3=2,0 mmes Kábel4=3.0 mmes Kábel1=1m2=1,5 mC=Ügyfél Kérésére0=Nincs1=FC / PC2=FC / APC3=SC / PC4=SC / APC5=ST / PC6=ST / APC7=LC / PC8=LC / APCX=TöbbiekMikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyesA kép csak tájékoztató jellegű...

HUF 170100.00
Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola Fülhallgató Megújítva Kiváló ár
Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola Fülhallgató

Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola FülhallgatóJellemzők : Minden elem új...

HUF 4444.00 7794.90
XQF 10DB C Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió Megújítva
XQF 10DB C Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1K MotoTRBO Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képC Alakú Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBO Két RádióFülHook Fülhallgató Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola SL7550 SL4000 SL1 K Moto TRBOMagas minőségAVvízállóC alakú fül horogTeljesen új, gyáriCsomag tartalma Fülhallgató x 10 DB

HUF 26460.00
XQF 10DB hangvezérlés Tiszta Akusztikus Cső Fülhallgató Headset Motorola BR950 PR860 GP140 GP320 GP328 GP329 GP338 GP339 GP340 Megújítva
XQF 10DB hangvezérlés Tiszta Akusztikus Cső Fülhallgató Headset Motorola BR950 PR860 GP140 GP320 GP328 GP329 GP338 GP339 GP340

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képHangvezérlés Tiszta AkusztikCső Fülhallgató Headset Motorola BR950 PR860 GP140 GP320 GP328 GP329 GP338 GP339 GP340Termék Leírása Modellek : GP Sorozat : GP140, GP320, GP328, GP329, GP338, GP339, GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, GP1280 HT Sorozat : HT750 ,HT1250, HT1250 LS, HT1550, HT1550 XLS, MTX Sorozat : MTX150, MTX450, MTX850,MTX960,MTX1500, MTX4500, MTX1550, MTX4550 MTX8250, MTX8250 LS, MTX9250 LS PRO Sorozat : PR860, PRO5150, PRO5350, PRO5450, PRO5550, PRO5750, PRO7150, PRO7350, PRO7450,PRO7550, PRO7750, PRO9150, PTX Sorozat : PTX700, PTX760, PTX780Csomag tartalma : 10 Hangszóró

HUF 19710.00
5dB jel csatoló elválasztó frekvencia 800-2500Mhz,csatlakozó,iránycsatolót,jelerősítő Kapcsolókészülék Megújítva
5dB jel csatoló elválasztó frekvencia 800-2500Mhz,csatlakozó,iránycsatolót,jelerősítő Kapcsolókészülék

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány8002500 MHz Csatlakozó5 d BBeiktatásiLegfeljebb 2.1 d BHullámzenekarLegfeljebb±0.6 d B IrányLegalább 20d BPLMLegfeljebb [email protected]+43d Bm×2d BcV...

HUF 4050.00
Beltéri Páncélozott 30Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC ST Megújítva
Beltéri Páncélozott 30Meters LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC ST

Páncélos Optikai Patch Kábel,LC / PCST / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,30 MetersFém páncél, erős szakítószilárdságú!Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 10797.30
1DB 3G GSM antennával SMA male csatlakozó 3.5 dbi mágneses Antenna PCI kártya HUAWEI 3G USB MODEM ÚJ usb modem antenna Megújítva
1DB 3G GSM antennával SMA male csatlakozó 3.5 dbi mágneses Antenna PCI kártya HUAWEI 3G USB MODEM ÚJ usb modem antenna

3 G GSM antennával SMA male csatlakozó 3.5 dbi mágneses alap PCI kártya HUAWEI 3 G USB MODEM ÚJ, MAGAS MINŐSÉGŰ usb modem antenna​1.Frekvencia 18801920 / 19902170 MHZ2.VSWR

HUF 1123.20