433 mhz-es antenna vezeték nélküli adó-vevő modul, valamint az adatátviteli antenna hegesztés antenna jelerősítő ÚJ Nagykereskedelmi

433 mhz-es antenna vezeték nélküli adó-vevő modul, valamint az adatátviteli antenna hegesztés antenna jelerősítő ÚJ Nagykereskedelmi

HUF 588.60

Megújítva

A raktárban.


433 mhz-es antenna vezeték nélküli adó-vevő modul, valamint az adatátviteli antenna hegesztés antenna jelerősítő ÚJ Nagykereskedelmi

Márka Név: DexMRtiC
Modell Száma: 433 mhz-es Antenna
Gyakorisága : 433Mhz
Csatlakozó : beépített tavaszi antenna
Impedancia : 50Ohm
Nagykövet Bobbi:
Nyereség: 2.5 dBi
szín: Sárga
Maximális Teljesítmény: 10W

A legjobb ajánlatok

5X Első Ház CP1300 Kézi Rádió Megújítva
5X Első Ház CP1300 Kézi Rádió

5 X Első Ház CP1300 Kézi RádióLeírás : a Ház a CP1300Kompatibilis Motorola rádió javítás alkatrészEgy meghatározott ház tartalmazza : Felső Ház, Felkínálja, Billentyűzet,Porvédő, AV keret, meg a gombot, GombotCsomag : 5setsMegjegyzés : 1...

HUF 10773.00
Antenna AL-800 SMA-Női Magas Nyereség Kenwood HYT BAOFENG/AL-800 SMA-Férfi számára BAOFENG UV-3R TYT Yaesu VX-3R Walkie Talkie Megújítva Kiváló ár
Antenna AL-800 SMA-Női Magas Nyereség Kenwood HYT BAOFENG/AL-800 SMA-Férfi számára BAOFENG UV-3R TYT Yaesu VX-3R Walkie Talkie

A Kínai Újév Ünnep Megjegyzés : Megállunk szállítmány 7 Feb hogy 25 Feb ezt az ünnepet, ha bármilyen igényt, kérjük, hogy a vásárlás előre is, köszönöm az értem Azt szeretném, ha a családi boldogság is! AL800 SMANői 144 / 430 MHz Nagy Nyereség Szuper Magas Minőségű Teleszkópos Antenna PRYME Kenwood HYT BAOFENG WLKIE TALKIELeírás : Minden elem új...

HUF 2835.00 5670.00
2db Mini TTT 1x2 Csatoló - 50/50 Arányban -1310/1550nm - SC/APC - 0,5 m/Optikai Csatoló Megújítva
2db Mini TTT 1x2 Csatoló - 50/50 Arányban -1310/1550nm - SC/APC - 0,5 m/Optikai Csatoló

Számos AlkalmazásokSzáloptikai Kommunikációs RendszerLAN KÁBELTÉVÉ ·Optikai ÉrzékelőMérőműszerekJellemzőkHosszú távú távközlésiCATV rendszerek & Optikai érzékelőkHelyi hálózatTeljesítmény ParaméterMűködési Hullámhossz (nm)1310,1490 & 1550Sávszélesség (nm)1310±40,1490±40 & 1550±40Felesleges Veszteség (d B)≤0.1Beiktatási csillapítás (d B)50 / 50Legfeljebb 3.8Beiktatási csillapítás (d B)40 / 60Legfeljebb 4.9 / 2.930 / 70Legfeljebb 6.3 / 2.120 / 80Legfeljebb 8.4 / 1.410 / 90Legfeljebb 12.0 / 0.85 / 95Legfeljebb 15.5 / 0.53 / 97Legfeljebb 17.8 / 0.452 / 98Legfeljebb 19.5 / 0.41 / 99Legfeljebb 23.5 / 0.35PolarizációÉrzékeny Veszteség (d B)Legfeljebb 0.2Irányított (d B)≥55Működési Hőmérséklet (°C)20~+70

HUF 6210.00
2,4 Ghz-es WiFi Antenna 25dbi RP-SMA male WLAN-2.4 g Yagi antenna 145cm kábel Jelerősítő erősítő Megújítva
2,4 Ghz-es WiFi Antenna 25dbi RP-SMA male WLAN-2.4 g Yagi antenna 145cm kábel Jelerősítő erősítő

Magas minőségű, 2,4 Ghzes Tartományban WIFI antenna 25dbi a RPSMA male Csatlakozó, WLAN2.4 g Yagi antenna UHFMűszaki adatok : Frekvencia Tartomány : 2.4 GhzEsNyereség d Bi : 25(MAX)Polarizáció : FüggőlegesAntenna Hossz : 51 CMKábel Típ: RG58Kábel hossz : 145cmCsatlakozó : RPSMA Csatlakozó,női pinFigyelem : Kérjük, ellenőrizze a készülék csatlakozó győződjön meg róla, ez az antenna tud felelni rá.A Csomag Tartalmazza : 1 x 2.4 G yagi Antenna

HUF 3577.50
XQF 10DB Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató a Yaesu VX-7R VX-6R VX-120 VX-170 VX-177 Két Rádió Megújítva
XQF 10DB Fül Horog Fülhallgató Fülhallgató a Yaesu VX-7R VX-6R VX-120 VX-170 VX-177 Két Rádió

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képFülHook Fülhallgató Fülhallgató a Yaesu VX7 R VX6 R VX120 VX170 VX177 Két RádióEar Füles Horog a Yaesu VX7 R VX6 R VX120 VX170 VX177100% Vadonatúj.Műszaki adatok : Magas minőség.Kényelmes viselet a hosszú idő.Teljesen új, gyári.Kompatibilis rádiómodellek : A Yaesu / Vertex Standard rádiók : VX6 R, VX7 R, VX6 E, VX7 E, VX6, VX7VX120, VX127, VX170, VX177, VX120 E, VX127 E, VX170 E, VX177 ECsomag tartalma Fülhallgató x 10 DB

HUF 21060.00
4channel optikai CWDM,mux pedig Demux CWDM 4 CSATORNA csatorna 1470nm 1490nm+1310/1550nm FC/APC Megújítva
4channel optikai CWDM,mux pedig Demux CWDM 4 CSATORNA csatorna 1470nm 1490nm+1310/1550nm FC/APC

4 csatornás optikai CWDM,mux pedig demuxMűszaki adatok4 csatornás CWDM : 1.Széles át zenekar2.Nagy csatorna elszigeteltség3.Magas stabilitás, a megbízhatóság4.Epoxi ingyenes optikai elérési útAlkalmazások, Funkciók Line monitoring WDM Távközlési hálózat Mobil Alkalmazás Üvegszálas optikai erősítő Alacsony behelyezés los Széles át zenekar Nagy csatorna elszigeteltség, Magas stabilitás, a megbízhatóság Epoxi ingyenes optikai elérési útTeljesítmény Adatok : Paraméter MUX DEMUX Működési Hullámhossz (nm) 1260, hogy 1610 Center Hullámhossz Pontosság (nm) ± 0.5 csatornaosztás (GHz) 20nm Csatorna Passband (@0.5re d Bes sávszélesség) Min.(nm) >15 beiktatási csillapítás (d B) Csatorna Egységesség (d B) Csatorna Tovagyűrűző (d B) Elkülönítés (d B) Szomszédos N / A >30 a Nem szomszédos N / A >40 beiktatási Hőmérséklet Érzékenység (d B / °C ) Hullámhossz Hőmérséklet Változó (nm / °C ) Polarizáció Függő Veszteség (d B) Polarizáció Mód Diszperziós (ps) Irányított (d B) >50 Vissza Veszteség (d B) >45 Maximális Teljesítmény Kezelése (m W) 300 Üzemi Hőmérséklet (°C) 0 ~+65 Tárolási Hőmérséklet (°C) 40 ~+85 Csomag Méret (mm) L110 x x w95 alatt H7.5Rendelési Információk CWDM Csatorna Konfiguráció 1...

HUF 50760.00
Gigabit optikai modul PT7620-51-4 w - 40 km NEO új-repülni 34060340 c51 + 1,25 G Megújítva
Gigabit optikai modul PT7620-51-4 w - 40 km NEO új-repülni 34060340 c51 + 1,25 G

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 9720.00
XENPAK, a 10GBASE-SR, BA, 850nm, multimódusú szálak (PPA OM3), Akár 300m, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C Megújítva
XENPAK, a 10GBASE-SR, BA, 850nm, multimódusú szálak (PPA OM3), Akár 300m, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0C~+70C

XENPAK, a 10 GBASESR, BA, 850nm, multimódusú szálak (PPA OM3), Akár 300m, A Digitális Diagnosztikai Ellenőrzése, 0 C~+70 CJellemzők Kompatibilis XENPAK MSA Támogatja az IEEE 802.3 ae 10 GBASESR a 10.3125 Gbps Átviteli Távolság akár 300m(PPAk) Függőleges Üreg Felületén Kibocsátó Lézer a 850nm SC Duplex Optikai Csatlakozó HotPluggable 70PIN Csatlakozó a XAUI Elektromos Interfész irányítása keresztül MDIO 2vezetékes interfész Tápegység : +3,3 V, APS(+1.2 V) Diagnosztikai Optika Monitoring Hőmérséklet Tartomány : 0~ 70 °C ROHS6 KompatibilisAlkalmazások 10 GE Ethernet kapcsolók routerek 10 GE Corerouterek 10 GE Tárolás Egyéb 10 gbps Ethernet Átviteli RendszerAbsolute Maximum RatingsParaméterSzimbólumMinMaxEgységRef.Tárolási Környezeti HőmérsékletTartomány40+85°Cnem lecsapódóPowered esetben Hőmérséklet Tartomány0+70°Cnem lecsapódóAlkalmazkodó Tápegység (APS)Vapsense01.5VFeszültség @ PinAPS ÉrtelmeTápfeszültségTartomány @ 3.3 VVcc30.5re4.0VBármilyen stressz, túl a maximum ratings maradandó károsodást...

HUF 36450.00
Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola Fülhallgató Megújítva Kiváló ár
Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola Fülhallgató

Fülhallgató Fülhallgató AV MIKROFON a Motorola Rádió XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 Walkie Talkie a Motorola FülhallgatóJellemzők : Minden elem új Ujj klip AVgombot A mikrofon közvetíti közvetlenül a torkát, így nem érzékenyek a háttérzajra...

HUF 4444.00 7794.90
Ericsson RDH 102 65/2 R1A 10G CPRI 1.4 km FTLX1370W3BTL-E7 Finisar Osztály 1 21 CFR1040.10 LN50 6/07 CD4 US408JF Megújítva
Ericsson RDH 102 65/2 R1A 10G CPRI 1.4 km FTLX1370W3BTL-E7 Finisar Osztály 1 21 CFR1040.10 LN50 6/07 CD4 US408JF

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás...

HUF 10260.00
XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató Megújítva
XQF 10DB Fülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV-5R BF-888s Fülhallgató Fülhallgató

Minden megrendelés kap ajándékot , Mint a képFülhallgató Fülhallgató, KENWOOD BAOFENG Rádió UV5 R BF888s Fülhallgató FülhallgatóElemek LeírásaAz összes elem új Mind a jobb, mind a bal fül lehet viselni, kényelmesen...

HUF 14850.00
10 m 2 N Férfi SYWV-50-5 koaxiális kábel, jelerősítő kültéri antenna hosszabbító kábel Megújítva
10 m 2 N Férfi SYWV-50-5 koaxiális kábel, jelerősítő kültéri antenna hosszabbító kábel

Műszaki adatok Kábel típusaSYWV505 Kábel Hossza10 MCsatlakozó AN férfi Csatlakozó BNférfi SzínFeketeA csomag tartalma : 1x antenna hosszabbító kábel egy táska1...

HUF 7020.00
5dB jel csatoló elválasztó frekvencia 800-2500Mhz,csatlakozó,iránycsatolót,jelerősítő Kapcsolókészülék Megújítva
5dB jel csatoló elválasztó frekvencia 800-2500Mhz,csatlakozó,iránycsatolót,jelerősítő Kapcsolókészülék

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány8002500 MHz Csatlakozó5 d BBeiktatásiLegfeljebb 2.1 d BHullámzenekarLegfeljebb±0.6 d B IrányLegalább 20d BPLMLegfeljebb [email protected]+43d Bm×2d BcV...

HUF 4050.00
Alkalmas Yaesu FT-1907R 5 / 10 / 25 / 55W negyedik fokozat átviteli teljesítmény magas Költség-hatékony autórádió yaesu adó Megújítva Kiváló ár
Alkalmas Yaesu FT-1907R 5 / 10 / 25 / 55W negyedik fokozat átviteli teljesítmény magas Költség-hatékony autórádió yaesu adó

FT1907 R FM walkietalkie kicsi, masszív, magas mechanikai szilárdság, kiváló vétel, valamint biztosítani 55 W továbbítja az erőt, tiszta hangminőséget, a tökéletes vevő vagy küldjön üzenetet!Berendezések Modell : FT1907 R CHNEszköz Neve : FM Autó Állomás (amatőr üzlet)Frekvencia tartomány : 400470 MHzÁtviteli teljesítmény : ≤55 WElfoglalt sávszélesség : ≤ 16k HzHamis kibocsátási határérték : ≤ 7.5 µWJellemzők 200 rendszeres tároló csatornák (az alfanumeriktag (legfeljebb 6 karakter))8 csatorna kiosztás tárolókban (a név minden egyes tárolókban különkülön)55 W RF kimeneti teljesítmény4 fájlokat elektromosan állítható : ALACSONY 1 (5 W) ALACSONY 2 (10 W)ALACSONY 3 (25 W) MAGAS (55 W)Nagy volumenű 3 W audio kimeneti teljesítmény, beépített hangszóróCTCSS (50 audio), valamint a DCS (104 kódok) kódolás / dekódolás külön audio, illetve DCSegyetlen kódolásiRF ZajzárAutomatikusan relé különböző frekvenciájúFüggetlen működési frekvencia memória ("Adóvevő")Audio scan keresésEPCS (Enhanced Lapozás, illetve kódolt Zajzár) műveletCTCSS / DCS / EPCS csengőhangok műveletDCS kódolás fázis inverziósKülön audio műveletekDTMF automatiktárcsázás (10 csatorna) műveletDC feszültség jelzés funkcióTiszta tárolási mód jelszó funkcióSzkennelési Tulajdonságok : Kiemelt Memory Scan, Programozható Memory Scan, VFO Letapogatás, Elsődleges Csatorna keresés (Dual Monitor), Könyvtár Linkre VizsgálatYaesu Vezetékek Gyors Hozzáférés (Wide Area Internet Relay Plus)Programozható gomb feladatok (4)RF Zajzár (csak akkor, ha a jel meghaladja az előre beállított szint)Intelligens keresés műveletAdásidő (TOT)Automatikkikapcsolás (APO)Foglalt Csatorna Zárva (BCLO)Állítható működési frekvencia offset szintCsomag : 1...

HUF 78694.00 82836.00
Beltéri Páncélozott 15Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC Megújítva
Beltéri Páncélozott 15Meters LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, Optikai Patch Kábel,LC, hogy FC

Páncélos Optikai Patch Kábel,LC / PCFC / PC,3.0 mm Átmérőjű,Singlemode 9 / 125, Simplex,15 MetersFém páncél, erős szakítószilárdságú!Megjegyzés : Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.Műszaki Adatok : ParaméterEgységFC, SC, LC / Páncélos optikai patch kábelST, MUMTRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCA UPCAPCPCPCA UPCPCPCA UPCPCPCAPCBeiktatási(tipikus)d BLegfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.3Legfeljebb 0.3Vissza veszteségd B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Működési hullámhossznm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Rezgésd BLegfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Legfeljebb 0.2Működési hőmérséklet°C40~7540~7540~7540~75Tárolási hőmérséklet°C45~8545~8545~8545~85Kábel átmérőmmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Rendelési információk : Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típ: APC , PC , UPC Fiber mag : Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Szálak átmérője(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabásaSzállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás...

HUF 6750.00
Optikai Teljesítmény Mérő KPM-25M OPM -70~+10 km SC Csatlakozó, Hét Hullámhossz SC CATV Teszt Megújítva
Optikai Teljesítmény Mérő KPM-25M OPM -70~+10 km SC Csatlakozó, Hét Hullámhossz SC CATV Teszt

FTTH Optikai Optikai Vizsgálati Eszköz Optikai Teljesítmény Mérő Teszter HétHullámhossz +1070d Bm SC CATV TesztFC Csatlakozó opcionális Termék Leírás KPM25 kézi optikai teljesítmény mérő egy kompakt, könnyen használható vizsgálati eszköz optikai hálózatok, amelyek felhasználhatók az abszolút optikai teljesítmény mérését, valamint a relatív veszteség mérések az optikai szálak...

HUF 17550.00
2x4 teljes exchange-1310/1550nm 5V Nem-Reteszelés 0.9 mm 1m FC/APC csatlakozó Multi-csatornás Mikro-Mechanichal Optikai Kapcsoló Megújítva
2x4 teljes exchange-1310/1550nm 5V Nem-Reteszelés 0.9 mm 1m FC/APC csatlakozó Multi-csatornás Mikro-Mechanichal Optikai Kapcsoló

2x4 teljes exchange1310 / 1550nm 5 V NemReteszelés 0.9 mm 1m FC / APC csatlakozó Multicsatornás MikroMechanichal Optikai KapcsolóJellemzőkPáratlan Alacsony KöltségAlacsony BeiktatásiNagy Csatorna ElszigeteltségRendkívül Stabil, MegbízhatóEpoxiIngyenes Optikai Elérési ÚtAlkalmazásokA fény jel felső / alsó útRendszer felügyeletEszköz, berendezésFény jel routingTeljesítmény ElőírásokTípusOSW2x4Hullámhossz Tartománynm1310 vagy 1490, vagy 1550(SM)1310 & 1490 & 1550 (MM)Beiktatásid BTyp : 1.2 Max : 1.5Typ : 1.0 Max : 1.5Vissza Veszteségd BMM≥30 SM≥50Áthallásd BMM≥35 SM≥55PDLd B≤0.05WDLd B≤0.25TDLd B≤0.25Ismételhetőségd BLegfeljebb±0.02TápegységV5.0ÉlettartamSzer≥10 7Váltás IdejemsLegfeljebb 8Átviteli Teljesítménym WLegfeljebb 500Működési HőmérsékletC20~+70Tárolási HőmérsékletC40~+85A fenti specifikáció, vagy az eszköz nélkül csatlakozó.Optikai ÚtvonalMűszaki adatokFeszültségAktuálisEllenállás5 V reteszelés4.5~5.536~44m A125Ω5 Vos nemreteszelés4.5~5.526~32m A175Ω3 V reteszelés2.7~3.354~66m A50Ω3 V nemreteszelés2.7~3.339~47m A70ΩRendelési InformációkTermékHullámhosszFeszültség TípusEllenőrzési ModellRost TípusRost ÁtmérőSzál HosszaCsatlakozó2x4 MechanikOptikai Kapcsoló85=850nm13=1310nm14=1490nm15=1550nm62=1625nm65=1650nm13 / 15=1310 / 1550nmX=Többiek3=3 V5=5 VL=ReteszelésN=Nemreteszelés5=50 / 1256=62.5 / 1259=9 / 125X=Többiek1=Puszta Rost2=900um Loose Cső3=2,0 mmes Kábel4=3.0 mmes Kábel1=1m2=1,5 mC=Ügyfél Kérésére0=Nincs1=FC / PC2=FC / APC3=SC / PC4=SC / APC5=ST / PC6=ST / APC7=LC / PC8=LC / APCX=TöbbiekMikor képek, leírások nem egyeznek,A leírásának, címének helyesA kép csak tájékoztató jellegű...

HUF 170100.00
Optikai modul Sumitomo -SCP6801-a H1-BNE-155m 15KM 34060299 Megújítva
Optikai modul Sumitomo -SCP6801-a H1-BNE-155m 15KM 34060299

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni See Me szolgáltatás.

HUF 4282.20
10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó Megújítva
10db GSM 900MHz Ostor Omni directional Antenna 824-960MHz Jelerősítő Beltéri Antenna SMA male csatlakozó

ELEKTROMOS JELLEMZŐKFrekvencia Tartomány824960 MHzNyereség4d BV S W RBemeneti Impedancia50ΩSugárzásOmniMaximális Bemeneti Teljesítménywatt50 WPolarizációsFüggőlegesMECHANIKAI ADATOKCsatlakozó TípusaSMAférfiNettó Tömeg0,05 kgHossza21cmÁtmérő1,5 cmRadome SzínFeketeRadome AnyagABS1...

HUF 7830.00